Lampa 1900-talets andra hälft

Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft
Lampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

CILLA ADLERCREUTZ och LARS JÖRANSSON, "Havsöga", bordslampa, 1900-talets andra hälft, porslin, polykrom dekor, signerad, total höjd ca 80 cm

Kuntoraportti

505971

Päivämäärä:

2017-12-05