Lampa 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
CILLA ADLERCREUTZ och LARS JÖRANSSON, "Havsöga", bordslampa, 1900-talets andra hälft, porslin, polykrom dekor, signerad, total höjd ca 80 cm
Kuntoraportti
505971
Päivämäärä:
2017-12-05