Oljemålning stilleben
Valmis
2017-12-05
505984
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
INGEBORG BENTHINE DEBOIS JÖRGENSEN (1897-?): Stilleben, signerad IB Debois, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 30x24 cm