Paul Jonze oljemålning

Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL JONZE (1883-1973): "Fjällglim Himmelsrasta´´ Himmelsrasta", signerad och daterad Jonze 1952, olja på duk uppklistad på pannå, ca 18x20 cm

505985

2017-12-05