Christer Lidhäll oljemålning

Christer Lidhäll oljemålning
Christer Lidhäll oljemålning
Christer Lidhäll oljemålning
Christer Lidhäll oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTER LIDHÄLL (född 1955): "Landskap Löderup´´, signerade á tergo, olja på duk, ca 38x55 cm, oramd

505987

2017-12-05