Christer Lidhäll oljemålning
Vollendet
2017-12-05
505987
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CHRISTER LIDHÄLL (född 1955): "Landskap Löderup´´, signerade á tergo, olja på duk, ca 38x55 cm, oramd