Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, mahogny, 3 lådor, snedklaff med bakomvarande lådinredning, beslag i mässing, höjd 104, 96x60 cm

slitage, fanerskador

505994

2017-12-17