Einari Junttila

Einari Junttila
Einari Junttila
Einari Junttila
Einari Junttila

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINARI JUNTTILA (1901-1975): Vinter på fjället, signerad och daterad E Junttila -44, akvarell på papper, 29x41 cm

505998

2017-12-05