Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PHILIPPE MOHLITZ (född 1941): Komposition, signerad och daterad Mohlitz 1975, 94/100, kopparstick, ca 22x19 cm
Inköpt Galleri Östermalm
506001
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här