Philippe Mohlitz

Philippe Mohlitz
Philippe Mohlitz

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIPPE MOHLITZ (född 1941): Komposition, signerad och daterad Mohlitz 1975, 94/100, kopparstick, ca 22x19 cm

Inköpt Galleri Östermalm

506001

2017-12-05