Jardiniere jugend

Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend
Jardiniere jugend

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIERE, tenn, jugend, design Hermann Fauser och Hugo Leven, stämplar Katserzinn 4461, höjd 10, 34x16 cm

Slitage, fläckar

506004

2017-12-05