Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGUPP, 11 dlr, 1900-talets första hälft, ek, senbarockstil, sitsar med klädsel i skinn, bestående av matbord, stolar, 8 st, karmstolar, 1 par, bordets mått höjd 75, 140x108, total längd 260 cm

Två stolar ostadiga, skivan med ytskador

506007

2017-12-05