Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGUPP, 11 dlr, 1900-talets första hälft, ek, senbarockstil, sitsar med klädsel i skinn, bestående av matbord, stolar, 8 st, karmstolar, 1 par, bordets mått höjd 75, 140x108, total längd 260 cm
Två stolar ostadiga, skivan med ytskador
506007
2017-12-05