Design Eva Darpö Specialauktion Keramik

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

EVA NILSON DARPÖ (samtida), fågel, sandsten, signerad undertill, höjd inkl. sockel och järnrör 45 cm

Zustandsbeschreibung

stjärten med nagg

506026

2017-12-05