Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EVA NILSON DARPÖ (samtida), fågel, sandsten, signerad undertill, höjd inkl. sockel och järnrör 45 cm
Zustandsbeschreibung
stjärten med nagg
506026
2017-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner