Akvarell Hertha Hillfon Specialauktion Keramik

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERTHA HILLFON (1921-2013): Flickporträtt, signerad och daterad Hertha Hillfon 1959, akvarell,ca 36x25 cm

506032

2017-12-05