Alexander Kaj Lindström
Vollendet
2017-12-05
506048
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM (Ficaja),(Född i Frankrike 1959): Figurkomposition, signerad Kaj, olja på duk, 65X54 m