Alexander Kaj Lindström
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM (Ficaja),(Född i Frankrike 1959): Figurkomposition, signerad Kaj, olja på duk, 65X54 m
Kuntoraportti
506048
Päivämäärä:
2017-12-05