Lis Zwick blandteknik

Lis Zwick blandteknik
Lis Zwick blandteknik
Lis Zwick blandteknik
Lis Zwick blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIS ZWICK (född 1942): Komposition, signerad samt daterad 1980, blandteknik, ca 25x33 cm

506051

2017-12-05