Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989) Hippies: Le Soleil
Torrnål, 1969/70, signerad och numrerad Dali 75/145.
ca 39,5x31,5 cm

Något gulnad

506052

2017-12-09