Ulla Waller oljemålning

Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA WALLER (1916-1996): Klarinettist, signerad Ulla Waller, olja på duk, ca 65x53 cm

506054

2017-12-05