Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LÅS, Youruba, troligen 1900-talets första hälft, skuren dekor, ca 21x14 cm
Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, Köpenhamn, därefter i privat ägo
506059
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här