Etnospecial Lås, Yoruba Etnospecial

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LÅS, Youruba, troligen 1900-talets första hälft, skuren dekor, ca 21x14 cm

Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, Köpenhamn, därefter i privat ägo

506059

2017-12-15