Etnospecial Ceremonibricka Opun Ifa Etnospecial

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

CEREMONIBRICKA, Opun Ifa, Yourba, tidigt 1900-tal, diameter ca 27 cm

Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, Köpenhamn, därefter i privat ägo

Smärre slitage, nötningar

506062

2017-12-15