Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
CEREMONIBRICKA, Opun Ifa, Yourba, tidigt 1900-tal, diameter ca 27 cm
Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, Köpenhamn, därefter i privat ägo
Smärre slitage, nötningar
506062
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här