Ibeji Yoruba Etnospecial

Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial
Ibeji Yoruba Etnospecial

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

IBEJI, Yoruba, manlig, 1900-talets första del, skuret trä, höjd 29 cm

Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, därefter i privat ägo

Kuntoraportti

Mindre avslag, torrsprickor

506063

Päivämäärä:

2017-12-15