Ibeji Yoruba Etnospecial
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
IBEJI, Yoruba, manlig, 1900-talets första del, skuret trä, höjd 29 cm
Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, därefter i privat ägo
Kuntoraportti
Mindre avslag, torrsprickor
506063
Päivämäärä:
2017-12-15