Standar Etnospecial

Standar Etnospecial
Standar Etnospecial
Standar Etnospecial
Standar Etnospecial
Standar Etnospecial
Standar Etnospecial

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STANDAR, bemålad juteväv, stomme i trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 40 cm

Proveniens: Laurits Sunde, St. Regnegade 2, Köpenhamn, därefter i privat ägo

Smärre slitage

506066

2017-12-15