Gnistskydd

Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GNISTSKYDD, 1900-talets början, mässing, assymetrisk form för hörna, längd ca 70 cm

Smärre slitage

506080

2017-12-05