Ishink i teak samt vinkylare Mariestad
Vollendet
2017-12-05
506106
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ISHINK med plastinsats, 1960-tal, teak, stämpelmärkt Digsmed Danmark, VINKYLARE, alt värmehållare, präglad kartong,1900-talets första hälft, locket stämpelmärkt Aktiebolaget Tidan Unica Mariestad, höjd ca 18-40 cm
slitage