Ishink i teak samt vinkylare Mariestad
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ISHINK med plastinsats, 1960-tal, teak, stämpelmärkt Digsmed Danmark, VINKYLARE, alt värmehållare, präglad kartong,1900-talets första hälft, locket stämpelmärkt Aktiebolaget Tidan Unica Mariestad, höjd ca 18-40 cm
slitage
506106
2017-12-05