Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANATOLY SLEPYSHEV (1932-2016): Fångläger, signerad och daterad 1980, tusch, 50x 72 cm
Fläckar
506109
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här