Anatoly Slepyshev tusch

Anatoly Slepyshev tusch
Anatoly Slepyshev tusch
Anatoly Slepyshev tusch
Anatoly Slepyshev tusch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANATOLY SLEPYSHEV (1932-2016): Fångläger, signerad och daterad 1980, tusch, 50x 72 cm

Fläckar

506109

2017-12-05