Anatoly Slepyshev tusch
Valmis
2017-12-05
506109
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANATOLY SLEPYSHEV (1932-2016): Fångläger, signerad och daterad 1980, tusch, 50x 72 cm
Fläckar