Fällstol

Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FÄLLSTOL, efter Hans J Wegner "Folding chair", bok, snörat ryggstöd samt sits

Zustandsbeschreibung

Snörningen med slitage, smärre ytskador

506112

2017-12-07