Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FÄLLSTOL, efter Hans J Wegner "Folding chair", bok, snörat ryggstöd samt sits
Zustandsbeschreibung
Snörningen med slitage, smärre ytskador
506112
2017-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner