Gotthard Werner oljemålning
2017-12-05
506113
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOTTHARD WERNER (1837-1903): Figurstaffage, signerad och daterad G Werner Lyon 1869, olja på duk, 129x98 cm
Duklagning