Dmitir Naida
Closed
2017-12-05
506143
| Sold for | 10 500 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
DMITRI NAIDA (Ukraina, född 1969): Nakenakt, signerad, olja på duk, 81x51 cm