Dmitir Naida

Dmitir Naida
Dmitir Naida
Dmitir Naida
Dmitir Naida
Dmitir Naida
Dmitir Naida

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DMITRI NAIDA (Ukraina, född 1969): Nakenakt, signerad, olja på duk, 81x51 cm

506143

2017-12-05