Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS BERGH, "Ekeberga", för Kosta, champagnekupor, 11 höjd 10 cm, sherryglas 12 st
Proveniens: Wäija herrgård
fotnagg på ett sherryglas,
506155
2017-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här