Glasservisdelar Ekeberga

Glasservisdelar Ekeberga
Glasservisdelar Ekeberga

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS BERGH, "Ekeberga", för Kosta, champagnekupor, 11 höjd 10 cm, sherryglas 12 st
Proveniens: Wäija herrgård

fotnagg på ett sherryglas,

506155

2017-12-05