Bertil Vallien vas numrerad

Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad
Bertil Vallien vas numrerad

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL VALLIEN, Kosta Boda, vas i överfångsteknik, höjd 21 cm, signerad Kosta Boda Atelier 934011 / 500, B. Vallien, tillverkad i 500 ex

506164

2017-12-05