Ljusstakar Johnny Mattsson

Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson
Ljusstakar Johnny Mattsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY MATTSSON (1906-1970), ljusstakar, 1 par, 1950/60-tal, Oregon pine och tenn, monogramsignerade, höjd ca 20 cm, 34x26 cm

506172

2017-12-05