Ljusstakar Johnny Mattsson
Closed
2017-12-05
506172
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JOHNNY MATTSSON (1906-1970), ljusstakar, 1 par, 1950/60-tal, Oregon pine och tenn, monogramsignerade, höjd ca 20 cm, 34x26 cm