Serveringsvagn mässing glas

Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas
Serveringsvagn mässing glas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, handtag i trä, svartfärgade glasskivor, flaskställ, höjd 66, total längd ca 90 cm

Smärre slitage

506174

2017-12-05