Karl Momen 5 litografier
2017-12-07
506175
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MOMEN (född 1935): Kompositioner, (5) färglitograier, signerade Momen och daterade 1998 samt 1999, numrerade 103, 105, 107 och 110/150 respektive 28/250, mått 41 x 41 respektive ca 20 x 20 cm