Kallskål 1700-tal

Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal
Kallskål 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, Sven Roos, Göteborg, 1780, höjd ca 11, 5, längd 34 cm

Slitage, bucklor

506201

2017-12-05