Odientifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal eller äldre): Sällskap med berusad man, olja på papperspannå, 18x18 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Krackelyr

506206

2017-12-06