Orientmatta
2017-12-06
506208
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Mazlagan, ca 194x130 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage, reducerade kortsidor