Frans Mieris tillskriven goucahe

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANS II VAN MIERIS (1689-1763): efter, Interiör med läkarundersökning, signerad och daterad C A Clesse 1772, gouache på papper, 30,5x22 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

506209

2017-12-06