Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Motiv med Diana och bevingade puttis, olja på duk uppklistrad på pannå, 34x46 cm vardera

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Krackelyr

506215

2017-12-06