Oidentifierad konstnär tuschteckning
Closed
2017-12-06
506216
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man med vapen, tusch, otydligt signerad, skulpterad ram, 52x47 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Fuktfläckar, bucklig yta