Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNING, 17/1800-tal, Damporträtt, gouache sannolikt på ben, signerad JQ(möjligen J Qvast), rödlackerad ram i mässing, ca 5x4 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Benskiva skadad(2 delar), ram med slitage

506219

2017-12-06