Miniatyrmålning
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRMÅLNING, 17/1800-tal, Damporträtt, gouache sannolikt på ben, signerad JQ(möjligen J Qvast), rödlackerad ram i mässing, ca 5x4 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Benskiva skadad(2 delar), ram med slitage
506219
2017-12-06