Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARTA SKANDINAVIEN MOLL, HERMAN, karta: "A New Map of the Baltick", kolorerade gränser, akvarell på kopparstick, London tidigt 1700-tal, ca 52 x 62 cm
Ngt maskstungen
506230
2017-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här