Kartor Skandinavien Herman Moll

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA SKANDINAVIEN MOLL, HERMAN, karta: "A New Map of the Baltick", kolorerade gränser, akvarell på kopparstick, London tidigt 1700-tal, ca 52 x 62 cm

Ngt maskstungen

506230

2017-12-06