Tag Heuer instrumentpanelur/tidtagarur

Klubbat för:

18 500 SEK

25 000 SEK

TAG HEUER, Super Autavia, instrumentpanelur/tidtagarur, 1970-tal, stål, svart urtavla, manuellt uppdrag, kronograf med sekund- och minutvisare, vridbar krans, refnr. 7537, diameter 58 mm, monteringsfäste medföljer

Bruksslitage, verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

506232

2017-12-06