Väggkonsol boullearbete

Väggkonsol boullearbete
Väggkonsol boullearbete
Väggkonsol boullearbete
Väggkonsol boullearbete
Väggkonsol boullearbete
Väggkonsol boullearbete

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOL, 1800-talet slut, boullearbete, brons, höjd 20, 30x17 cm

Bruksslitage

506247

2017-12-07