Bertil Wahlberg olja på duk

Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk
Bertil Wahlberg olja på duk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Stående figurer, signerad och daterad 54 sept, olja på duk, 130x70 cm

506270

2017-12-06