Lyth Meddelande med 9 serigrafier 1984

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

HARALD LYTH. FERRY, JEAN. Meddelande.
Bok med 9 serigrafier utförda i anslutning till Le mécanicien et autres contes av Jean Ferry, 1984, signerade och numrerade Lyth 89 av 90.
Liten 4to (250x150 mm). Text och serigrafier lösa i brun hfrbdkassett.

506307

2017-12-06