Lyth Meddelande med 9 serigrafier 1984
Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
HARALD LYTH. FERRY, JEAN. Meddelande.
Bok med 9 serigrafier utförda i anslutning till Le mécanicien et autres contes av Jean Ferry, 1984, signerade och numrerade Lyth 89 av 90.
Liten 4to (250x150 mm). Text och serigrafier lösa i brun hfrbdkassett.
506307
2017-12-06