Nils Kölare 4 serigrafier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS KÖLARE (född 1930): Ricercar, portfölj med fyra färgserigrafier, 1986, signerade och numrerade på baksidan N. Kölare 85/99, 30x40, fötext av Nils Petter Sundgren, Edition Kölare/Landberg Stockholm
506309
2017-12-06