Nils Kölare 4 serigrafier

Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier
Nils Kölare 4 serigrafier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS KÖLARE (född 1930): Ricercar, portfölj med fyra färgserigrafier, 1986, signerade och numrerade på baksidan N. Kölare 85/99, 30x40, fötext av Nils Petter Sundgren, Edition Kölare/Landberg Stockholm

506309

2017-12-06