Olle Kåks portfolio Guillaume Appolinaire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE KÅKS (1941-2003): Guillaume Appolinaire - dikter till Lou, Gunnar Harding, Galerie Aix, portfölj med 15 färgserigrafier, signerade Olle Kåks, numrerad 97/225.
I gul linnekassett / portfölj

506310

2017-12-06