Eva Hallström oljemålning

Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA HALLSTRÖM (född 1942): Motiv med dörr, monogramsignerad EH, olja på duk, ca 81x65 cm

Krackelyr

506314

2017-12-06