Omega fickur 2 st i silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OMEGA, fickur, 2 st, silver, ca 1920, vitemaljerad urtavlor med arabiska siffror, ankargång, breugetsprial, boettnr. 7271217 resp 5874008, verknr. 4990606 resp 6406051, mindre ur med cal 40,6 L, diameter 49,5 resp 51,5 mm, FICKUR i stål medföljer
Mindre ur går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, större ur med ojämn gång samt uppdrag, bruksslitage och smärre skador
506316
2017-12-07